Vítáme Vás na stránkách klubu chovatelů, majitelů a přátel ježků

 
 

Klub chovatelů ježků (KCHJ) byl oficiálně registrován Ministerstvem vnitra ČR dne 28. 3. 2013. 

Cílem Klubu chovatelů ježků je sdružovat chovatele a milovníky nejen Afrických Pygmy ježků, jejichž registr na území ČR a Slovenska vede, ale i jiných druhů ježků a bodlínů chovaných v našich domácnostech. Klub všestranně propaguje zásady správného a zodpovědného chovu, vzdělává nejenom členy sdružení, ale i širokou veřejnost, a to zejména v oblasti chovu a zdraví ježků. Pro stále větší zájem o tato zvířata klub také pravidelně pořádá výstavy. Dále se ve spolupráci se záchrannými stanicemi volně žijících živočichů věnujeme i ochraně divoce žijících ježků a spolupracujeme i se zahraničními kluby s obdobným zaměřením.

Klub chovatelů ježků je neziskovou organizací. Jeho příjmy tvoří členské příspěvky, dary a dotace. Veškeré příjmy budou využity pro naplnění cílů sdružení a jeho provoz.

Výhodami pro členy klubu jsou nižší poplatky za administrativní úkony spojené s registracemi ježků a výstavami, členům klubu je 2x ročně zasílán e-mailem věstník s termíny akcí klubu, články na zajímavá témata spojená s chovem ježků a mnohým dalším. Také neustále jednáme o spolupráci s dodavateli krmiv a chovatelských potřeb na výhodných nákupech pro členy KCHJ...

V současné době také existuje Facebooková stránka, kde můžete s ostatními členy klubu probrat své "ježčí záležitosti", zeptat se na radu, nebo naopak dobrou radu poskytnout.

skupina na facebooku

 

Pokud Vás ježečci zaujali a chtěli byste se stát členy Klubu chovatelů ježků, pokračujte prosím k sekci Chci se stát členem.

SPONZOŘI

 
 
 
 

 
 
 

Novinky

Členské karty a certifikáty

21.05.2013 07:19
Upozorňuji, že tento týden začíná rozesílání členských karet a certifikátů registrovaných chovných stád. Dagmar Němcová 

Upozornění pro členy

11.05.2013 13:28
Vážení členové, upozorňujeme Vás, že členské příspěvky je třeba uhradit do 31.5.2013. Přihlášky, které nebudou zaplaceny do tohoto data budou stornovány a přidělené číslo členské karty bude uvolněno pro další použití. Pro nově přihlášená členství je členský poplatek splatný do 14 dnů od doručení...

Zápis z 1. členské schůze

28.04.2013 16:00
zápis ze schůze.docx (15,1 kB)

1. členská schůze

05.04.2013 16:10
Dovolujeme si oznámit, že první členská schůze KCHJ se koná 27.4. v Brně, v salonku restaurace U Mlsné Kozy od 13.30 hodin.
<< 25 | 26 | 27 | 28 | 29 >>